Zřím Tě... doopravdy...diametrálně odlišná věc od vidím Tě. Vidět můžu chodník, déšť nebo stromy... Zřím, znamená víc. Spíš jako rozumím, vnímám, akceptuji, vážím si Tě a chci být v rovnováze.

Amy Madison-info

9. srpna 2010 v 18:24 | © Blogmiss by : TitanicBest |  →Buffy,přemožitelka upírů
Amy
Byla roztleskávačkou na sunnydaleské střední.Její matka byla čarodějnice ,která byla ze svých časů také roztleskávačkou a chtěla si své úspěchy zopakovat , a ta si s Amy vyměnila tělo.Na to však přišla Buffy a čarodějnici zničila jejími vlastními zbraněmi.Ale čarodějnictví se dědí a Amy se také stala čarodějnicí.Na to jí přišel a Alex a tak trochu ji vydíral , aby mu udělala kouzlo lásky / pomsty pro Cordelii , která se s ním rozešla.Do Alexe se pak zamilovaly všechny holky v Sunnydale a málem ho samou láskou zabily.

Naštěstí se Amy toto kouzlo podařilo zrušit.Poté co byly ve třetí řadě nalezeny dvě děti mrtvé , s okultistickými znaky na rukou , přišly na řadu první čarodějky.Buffy , Willow a Amy byly málem upáleny.Amy se ale proměnila v krysu.Toto kouzlo se potom Willow snažila zvrátit , to se jí ale nedařilo do doby než přišla do Sunnydale další čarodějka Tara.Ta učila Willow a nakonec se jim podařilo Amy odkrysit.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama