Vítám vás na mém blogu. Doufám, že se vám zde bude líbit a
najdete si rubriku, která vás bude zajímat. Můj blog není zaměřen na jeden film ani na jednu herečku. Můj blog
je o všem, co se mi líbí nebo mě nějak zaujalo. Nynější design je od úžasné designerky Eruin.

Darla-info

8. srpna 2010 v 19:39 | © Blogmiss by : TitanicBest |  →Buffy,přemožitelka upírů

Darla
Byla kousnuta Pánem v severní americké virginské kolonii a roce 1608 , zrovna když umírala na následky svého povolání prostitutky.V jedné hospodě si vyhlédla Liama (Angela) a poté z něj udělala upíra.V roce 1898 dala k obědu cikánské děvče a to se mu stalo osudným .Cikáni na něj uvalili kletbu a vrátili mu duši.Poté jej Darla vyhodila na ulici v Rumunsku , aby se o sebe staral sám. Angel se ji snažil získat zpět , a tak mu Darla v roce 1900 v Číně předhodila dvě děti , ale Angel odmítul jim cokoli špatného udělat.Téměř 100 let se potom neviděli.
Jejich další setkání se ale Darle stalo osudným , protože se snažila očernit Angela před Buffy (Kousla Buffyinu matku a snažila se to svést na Angela).Zabil ji sám Angel když se pokusila zabít Buffy.
V roce 2000 ji právnická společnost Wolfram & Hart oživila a Darla se stala první upírkou , která se znovu narodila jako člověk.Bohužel zjistila , že je smrtelně nemocná a tak přemluvila Drusillu ,aby z ní udělala upíra.Společně začaly řádit po L.A. a vyvraždily několik právníků z Wolfram & Hart.Dokonce se vyspala s Angelem a doufala , že přijde o duši. Pro Angela to ale nebylo štěstí , ale spíš utrpení.Poté jí řekl , že jestli se ještě s jeho městě objeví , zabije ji.
Ta noc ale měla své následky. Darla zjistila , že je z Angelem v jiném stavu i přes to , že upíři nemohou mít děti. Mělo se jim narodit dítě , hoch chráněný Vyšší silou. Darla se v největším zoufalství vrátila za Angelem. Začala litovat svých hříchů. Při porodu , jakmile dostala porodní bolesti se probodla kolíkem , aby dítě zachránila.

 


Komentáře

1 Katka Katka | Web | 8. srpna 2010 v 21:57 | Reagovat

Skvělá postava, sice jsem ji zpočátku nesnášela, ale teď ji už ráda mám :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama