Sladká políbení #3

8. března 2013 v 21:00 | © Blogmiss by : Stene157 |  →Sladká políbení

Páteční meme pořádá Syki,
  • Vyberte si jeden knižní moment, kdy se někdo políbí. Může jít o hlavní hrdiny, může jít o vedlejší hrdiny, může jít o nepřátele...
  • Může se jednat i o moment, ve kterém k žádnému polibku nakonec nedojde, ale ve vzduchu se snáší to správné jiskření
  • Mělo by jít o romantické momenty, abychom si mohly povzdechnout, jaké je to krásné

Upozornění: Pokud jste knihu nečetli, můžou vám následující řádky naspoilerovat děj!


''Pořád jsi Simon.''
Přivřel oči,jakoby úlevou, a když spustil řasy dolů,všimla si,jak má najednou vystouplé lícní kosti.Určitě musel zhubnout,pomyslela si a chystala se to i říct,když tu se najednou Simon sklonil a políbil ji.
Dotyk jeho rtů ji tak překvapil,že celá ztuhla a musela se chytit odkapávače,aby se udržela na nohou.Avšak neodstrčila ho,což Simon zřejmě považoval za povzbuzení,takže jí položil ruku za krk a jeho rty vklouzly hlouběji mezi její.Jeho ústa byla jemná,jemnější než Jaceova,a ruka,kterou cítila na šíji,byla teplá a něžná.Chutnal slaně.
Zavřela oči a chvíli se jen omámeně vznášela v teplé tmě a vychutnávala si dotyky jeho prstů ve vlasech.Když ten mlžný opar prořízlo ostré řinčení telefonu,uskočila,jako by ji Simon odstrčil, i když se vůbec nepohnul.Chvíli na sebe jen zmateně zírali jako dva lidé,které někdo náhle přemístil do cizí,zcela neznámé krajiny.


Já vím,zase jsem v té menšině,kdo fandí Simonovi a Clary.Smějící seJacea mám ráda,ale ke Clary mi více pasuje Simon.Je naprosto úžasný,milý,její nejlepší kamarád,kterého zná odjakživa,se kterým toho hodně zažila,a který se k ní vždycky choval hezky,navzdory okolnostem.
 


Komentáře

1 devil.angee devil.angee | 20. dubna 2013 v 22:48 | Reagovat

to já jsem zase pro Jace.. :D miluju ten jeho sarkasmus a ironii :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama